نماینده سابق ولی‌فقیه در ستاد پدافند نیروی هوافضای سپاه با بیان اینکه اخلاص حجه‌الاسلام مظاهری زبانزد خاص و عام بود گفت: زبان گویای ایشان در هدایت کمک‌های مردمی برای برنامه‌های اجتماعی پررنگ بود.
حجه‌الاسلام‌ والمسلمین سید محمدصادق ابطحی، درباره ابعاد شخصیتی عالم ربانی و واعظ شهیر حجه‌الاسلام مهدی مظاهری اظهار داشت: این عالم وارسته بیش از ۶۰ سال درراه ترویج و تبلیغ دین تلاش داشت.
وی با اشاره به بی‌نظیر بودن منابر و موعظه‌های این شخصیت والا گفت: معمولا محتوای منبرهای ایشان معارف قرآن و اهل‌بیت علیهم السلام بود.
نماینده سابق ولی‌فقیه در ستاد پدافند نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه نشر معارف قرآن سرلوحه کارهای حجه‌الاسلام مظاهری بود خاطرنشان کرد: ایشان در سال‌های پس از انقلاب در تلاشی مجاهد گونه مجموعه دارالقرآن اصفهان را راه‌اندازی کردند.
وی با اشاره به تربیت شاگردانی که این شخصیت ربانی بر مبنای معارف قرآنی تربیت کردند،‌ گفت: ترویج نام اهل‌بیت علیهم السلام مخصوصا زنده نگاه‌داشتن نام حضرت صاحب العصر(عج)در طول سالیان سال سرلوحه کار ایشان بود.
ابطحی با بیان اینکه این شخصیت وارسته در قبل و بعد از انقلاب اسلامی از مروجان مباحث مهدویت بود اظهار داشت: اخلاص این مرد زبانزد خاص و عام بود، هرگز رنگ مادی در برنامه‌های ایشان نبود.
وی تصریح کرد: در آن زمانی که نه در اصفهان بلکه در ایران صحبت دعای ابوحمزه ثمالی آن‌چنان رواج نداشت، این مرد بزرگ اهتمام ورزید و ۳۰ شب ماه رمضان در سال‌های سال برنامه دعای ابوحمزه ثمالی را ادامه دادند و این مسئله بی‌نظیر بود.
نماینده سابق ولی‌فقیه در ستاد پدافند نیروی هوافضای سپاه با بیان اینکه حجه‌الاسلام مظاهری خدمات اجتماعی زیادی انجام داده بودند، اظهار داشت: زبان گویای ایشان در هدایت کمک‌های مردمی برای برنامه‌های اجتماعی پررنگ بود.