نماینده ولی‌فقیه در استان اصفهان گفت: حجه‌الاسلام مظاهری فردی مومن و با برکت بود همچنین زندگی خود را در راستای خدمت و برکت به خلق خدا گذراند.
آیت‌الله سید یوسف طباطبایی‌نژاد اظهار داشت: حجه‌الاسلام مظاهری از روحانیون عالیقدری بود که عمر با برکت خود را در راستای هدایت و آشنایی مردم با دعا و نیایش خداوند گذراند.
وی با بیان اینکه حجه‌الاسلام مهدی مظاهری روحانی مبلغی بود که در طول عمر خود اقدامات بسیار و شایانی انجام داد، افزود: ایشان به بیشتر خیران در راستای انجام کارهای خیر و نیز افراد بی‌بضاعت کمک می‌کرد.

نماینده ولی‌فقیه در استان اصفهان پیرامون شخصیت این روحانی مبلغ تصریح کرد: حجه‌الاسلام مظاهری فردی مومن و با برکت بود همچنین زندگی خود را در راستای خدمت و برکت به خلق خدا گذراند.
خداوند در قرآن می فرماید: یا ایها الذین آمنوا علیکم انفسکم یعنی ای کسانی که ایمان آوردید مراقب خودتان باشید. در واقع «خود» مهمترین دارایی انسان است و مهمترین موضوعی که در زندگی باید به آن بپردازیم همین «خود» است. به دنبال این مراقبت، باید این سوال در ذهن انسان شکل بگیرد که من چه کسی هستم؟ همین سوال انسان را در مسیر انسانیت نگاه می دارد.
وی ادامه داد: مادامی که انسان نگران عاقبت به خیری و ماندن در مسیر انسانیت باشد به همین میزان در تلاش برای عاقبت به خیری است. کما اینکه وقتی از امام راحل(ره)می خواهند که در حق مؤمنان یک دعا داشته باشند، می فرمایند: خدایا عاقبت همه را به خیر کند.