نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: حجه‌الاسلام مهدی مظاهری پیش و پس‌از انقلاب، دوران دفاع مقدس و پس‌ازآن همواره مدافع نظام و انقلاب بود.
حمیدرضا فولادگر اظهار داشت: این شخصیت، دارای چهره‌ای شاخص در موضوع تبلیغ و انجام وظایف روحانیت بود.
وی با بیان اینکه ایشان در وعظ، خطابه، منبر، دعا، مناجات و سلوک و ارتباط با خدا شخصیتی والا داشتند، گفت: مردمی بودن، مشکل‌گشا بودن بین مردم و تأثیرگذاری در امور خیر از دیگر ویژگی‌های حجه‌الاسلام مظاهری بود.
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: حجه‌الاسلام مهدی مظاهری پیش و پس‌ از انقلاب، دوران دفاع مقدس و پس‌ازآن همواره مدافع نظام و انقلاب بود.
وی اظهار داشت: این‌که مردم در یک روز کاری این‌گونه برای تشییع پیکر ایشان حضور پیدا می‌کنند نشان از ویژگی‌های برجسته حجه‌الاسلام مظاهری دارد.
فولادگر با اشاره به فعالیت‌های اثرگذار این روحانی خدمتگزار، اظهار داشت: فعالیت‌های حجه‌الاسلام مظاهری در اصفهان اثرگذار و بنیادین بوده است، دارالقرآن، دانشگاه و فعالیت‌های قرآنی، همکاری در راه‌اندازی انجمن خیریه ابابصیر ویژه نابینایان، انجمن مددکاری و حمایت از ایتام، خیریه‌های درمانی، کمک به جبهه‌های دوران دفاع مقدس، استمرار و تداوم ایشان در مسائل عبادی از نکات حائز اهمیت است.
وی با بیان اینکه حجه‌الاسلام مظاهری حتی در اواخر عمر باوجود کسالت در مراسم‌های دعا حضور پیدا می‌کرد، گفت: چهره معنوی، اخلاقی، مردمی، فعال و تأثیرگذار این‌گونه روحانیون، مبلغان و واعظان برای همه الگو است.